Garazhe

Filtro sipas:  

Banesë 150m2 me qira në Qendër.

Me qira
450.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Qendër, mrapa Hotel Sirius në rrugën Gustav Major. Banesa ndodhet në katin e 1-rë, është tërësisht e mobiluar dhe posedon garazhë të…

Me detajisht
150 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Banesë 91m2 me qira te Rruga B.

Me qira
500.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Rrugën B, afër rrethit të Viva Fresh Store (Muharrem Fejza). Banesa ndodhet në katin e 1-rë, është tërësisht e mobiluar dhe posedon…

Me detajisht
91 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Shtëpi 202m2 në shitje/qira në Lagjen NIC.

Ne shitje
160,000.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Lagjen NIC në Qagllavicë. Shtëpia ndodhet në 3 ari truall, ka fletë poseduese dhe mundësohet përkthimi i menjëhershëm. Shtëpia ka gjithsej 2…

Me detajisht
202 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com