Kopsht

Filtro sipas:  

Banesë 120m2 me qira në Dardani.

Me qira
600.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Dardani te bashkësia e 3-të lokale. Banesa ndodhet në katin e 3-të në një lokacion shumë të përshtatshëm banimi e cila është…

Me detajisht
120 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Shtëpi 270m2 me qira në Marigona Residence.

Me qira
1,000.00€ - Shtepi

Shtpëpia gjendet në lagjën “Marigona Residence” lagje kjo me standarde të larta duke ofruar kushte shumë të mira për banim. Shtëpia gjithsej posedon 2 kate…

Me detajisht
210 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune

Shtepi 100m2 me qira në Aktash.

Me qira
700.00€ - Shtepi

Shtepia gjendet në Aktash afër (ICK-së). Shtepia ndodhe ne nje lokacion shume te mire banimi, është komplet e mobiluar dhe ka një pamjë shumë të…

Me detajisht
100 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Garsonjerkë (Duplex) 34m2 me qira në Aktash.

Me qira
300.00€ - Shtepi

Garsonjerka gjendet në Aktash afër (ICK-së). Garsonjerka është komplët e mobiluar dhe ka një pamjë shumë të bukur dhe është e përshtatshmë për banim të…

Me detajisht
34 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Depo 400m2 me qira në Emshir.

Me qira
1,000.00€ - Objekte Afariste

Depoja gjendet në Emshir në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari sepse qasja në qytet është vetëm 5 minuta larg. Depoja plotëson të gjitha…

Me detajisht
400 m2
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com