Oxhak

Filtro sipas:  

Shtëpi 270m2 me qira në Marigona Residence.

Me qira
1,000.00€ - Shtepi

Shtpëpia gjendet në lagjën “Marigona Residence” lagje kjo me standarde të larta duke ofruar kushte shumë të mira për banim. Shtëpia gjithsej posedon 2 kate…

Me detajisht
210 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune

Shtëpi 210m2 me qira në Veternik.

Me qira
1,100.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik në lagjën “Qëndresa”. Shtëpia ndodhet në 3 Ari truall dhe është komplet e mobiluar. Shtëpia është 2 katëshe dhe ndodhet në…

Me detajisht
2100 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo

Shtëpi 230m2 me qira në Lagjen NIC.

Me qira
1,000.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Lagjen NIC në Qagllavicë. Shtëpia posedon gjithsej 2 kate plus nënkulmin dhe garazhën. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka oborr, ngrohje qëndrore,…

Me detajisht
230 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo

Shtëpi 350m2 në shitje në Veternik.

Ne shitje
260,000.00€ € - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Grand-Stores. Shtëpia posedon gjithsej 4.85 Ari dhe ndodhet në nje lokacion mjaftë të qetë për banim ku ka qasje shumë…

Me detajisht
350 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma PuneFletë Poseduese

Shtëpi luksoze 300m2 me qira te Mati 1.

Me qira
1,800.00€ - Shtepi

Shtëpia luksoze gjendet në Lagjen Mati 1, e pershtatshme per banim, ordinance dhe tjera.Shtëpia eshte e ndërtuar në 4 ari oborr. Shtëpia është e ndërtuar…

Me detajisht
300 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha

Shtëpi 130m2 në shitje në Kodrën e Trimave

Ne shitje
62,000.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Kodrën e Trimave ( Vranjefc ) rruga Koto Hoxhi Shtëpia ndodhet në 3-Ari truall dhe ka gjithsej 2 kate. Shtëpia ka këtë…

Me detajisht
130 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 30105 Dhoma Pune
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com