Parking privat

Filtro sipas:  

Objekt afarist – Zyre 620m2 në Bregun e Diellit.

Me qira
2,700.00€ - Objekte Afariste

Objekti gjendet në Bregun e Diellit në rrugën “Isa Kastrati”. Objekti gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi. Objekti posedon…

Me detajisht
620 m2 1 Banjo 10 Dhoma Pune

Banesë 150m2 me qira në Qendër.

Me qira
450.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Qendër, mrapa Hotel Sirius në rrugën Gustav Major. Banesa ndodhet në katin e 1-rë, është tërësisht e mobiluar dhe posedon garazhë të…

Me detajisht
150 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Objekt Afarist 700m2 me qira në Veternik.

Me qira
- Objekte Afariste

Objekti gjendet në Veternik afër shkollës “ILG”. Objekti është i sapopërfunduar, posedon gjithsej 3 kate dhe 200m2 hapsirë parkimi. Objekti është i ndërtuar me cilësi…

Me detajisht
700 m2 4 Banjo

Objekt Afarist 2200më shitje afër QMI-së.

Ne shitje
1,100,000.00€ - Objekte Afariste

Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj afër QMI-së. Objekti ndodhet në 50 Ari truall dhe ka gjithsej 2200m2 ku 1400 janë depo dhe 800m2…

Me detajisht
2200 m2 8 Banjo 15 Dhoma Pune
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com