Parking rrugor

Filtro sipas:  

Banesë 50m2 në shitje në Dardani.

Ne shitje
68,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Dardani afër Bas – Trade. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa posedon nxemje qendrore me termokos,…

Me detajisht
50 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese

Shtëpi 120m2 me qira në Dardani.

Me qira
650.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Dardani afër Mjeksisë Familjare. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, posedon ngrohje qendrore dhe parking për vetura. Shtëpia ndodhet në një lokacion shumë…

Me detajisht
120 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë – Zyre 80m2 me qira në Ulpianë.

Me qira
350.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Ulpianë në rrugën “Bulevardi Dëshmorët e Kombit” afër mobishop “Fita”. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është e mobiluar. Banesa ndodhet…

Me detajisht
80 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 3 Dhoma Pune

Banesë 65m2 me qira në Lagjen e Spitalit.

Me qira
200.00€ - Banesa

Banesa ndodhet në Lagjen e Spitalit në rrugën “Kerem Lëton” afër banesave të “Cima Construction”. Banesa ndodhet në katin e 2-të është e pa mobiluar(pervec…

Me detajisht
65 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com