Pushimore

Filtro sipas:  

Objekt afarist – Zyre 620m2 në Bregun e Diellit.

Me qira
2,700.00€ - Objekte Afariste

Objekti gjendet në Bregun e Diellit në rrugën “Isa Kastrati”. Objekti gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi. Objekti posedon…

Me detajisht
620 m2 1 Banjo 10 Dhoma Pune

Banesë 50m2 në shitje në Dardani.

Ne shitje
68,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Dardani afër Bas – Trade. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa posedon nxemje qendrore me termokos,…

Me detajisht
50 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese

Banesë 120m2 me qira në Dardani.

Me qira
600.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Dardani te bashkësia e 3-të lokale. Banesa ndodhet në katin e 3-të në një lokacion shumë të përshtatshëm banimi e cila është…

Me detajisht
120 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Shtëpi 270m2 me qira në Marigona Residence.

Me qira
1,000.00€ - Shtepi

Shtpëpia gjendet në lagjën “Marigona Residence” lagje kjo me standarde të larta duke ofruar kushte shumë të mira për banim. Shtëpia gjithsej posedon 2 kate…

Me detajisht
210 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune

Garsonjerkë (Duplex) 34m2 me qira në Aktash.

Me qira
300.00€ - Shtepi

Garsonjerka gjendet në Aktash afër (ICK-së). Garsonjerka është komplët e mobiluar dhe ka një pamjë shumë të bukur dhe është e përshtatshmë për banim të…

Me detajisht
34 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com