Tarrace Kulmi

Filtro sipas:  

Objekt afarist – Zyre 620m2 në Bregun e Diellit.

Me qira
2,700.00€ - Objekte Afariste

Objekti gjendet në Bregun e Diellit në rrugën “Isa Kastrati”. Objekti gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi. Objekti posedon…

Me detajisht
620 m2 1 Banjo 10 Dhoma Pune

Shtëpi Luksoze 700m2 me qira në Veternik.

Me qira
2,700.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant Mansion. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një stil të…

Me detajisht
700 m2 4 Dhoma te fjetjes 4 Banjo

Shtëpi 1100m2 me qira në Tophane.

Me qira
1,700.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Tophane në rrugën “ Lidhja e Lezhës “. Shtëpia ka gjithsej 5 – kate plus bodrumi. Shtëpia në katin përdhesë posedon edhe…

Me detajisht
1100 m2 10 Dhoma te fjetjes 1 Garazha
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com