Kerko Shpallje

Filtro sipas:  

Shtëpi 350m2 në shitje në Veternik.

Ne shitje
260,000.00€ € - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Grand-Stores. Shtëpia posedon gjithsej 4.85 Ari dhe…

Me detajisht
350 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma PuneFletë Poseduese
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com