Detajet e Shpalljes

Banesë 110m2 me qira te Shtëpia e Pleqve. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00571

Me qira 450.00€ - Banesa
110 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet afër furrës Saranda dhe afër Shtëpisë së Pleqve.
Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Objekti është 4 katësh duke ofruar qetësi dhe siguri për banim.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 2 Terasa

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com