Detajet e Shpalljes

Banesë 120m2 me qira në Pejton. - Pejton - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00569

Me qira 700.00€ - Banesa
120 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Pejton në Rr. Justiniani afër Doner Tatlises.
Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa posedon kondicioner dhe ngrohje qëndrore me sistem nentoksor.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com