Detajet e Shpalljes

Banesë 45m2 me qira në Tophane. - Tophane - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 00572

Me qira 180.00€ - Banesa
45 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Tophane afër Viva Fresh.
Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzihnë dhe Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com