Detajet e Shpalljes

Banesë 50m2 me qira në Shesh. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 00648

Me qira 300.00€ - Banesa
50 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa ndodhet në sheshin “Zahir Pajaziti”. Banesa gjendet në katin e 7-të dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa ndodhet në një lokacion shumë te mirë për banim, posedon ashensor dhe ofron kushte shumë të mira për banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Dhome të fjetjes
|1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com