Detajet e Shpalljes

Banesë 65m2 në shitje në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 10452

Ne shitje - Banesa
65 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa gjendet në Qendër, në rrugën Luan Haradinaj përballë policisë.
Banesa ndodhet në katin e 3-të, është tërësisht e mobiluar dhe e renovuar. Banesa ka ngrohje qëndrore me Termokos, posedon bodrum dhe ka pamjë nga të dy anët (rruga kryesore dhe mbrapa).
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Shpajz
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com