Detajet e Shpalljes

Banesë 75.5m2 në shitje në Dragodan – Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 10451

Ne shitje 87,000.00€ - Banesa
75.5 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dragodan në kompleksin “Tregtia C3”.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe shitet tërësisht e mobiluar. Banesa është e rregulluar esktra nga pronari si dhe posedon roleta me rrymë.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Depo
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com