Detajet e Shpalljes

Banesë 75m2 me qira në Aktash. - Aktash - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00573

Me qira 450.00€ - Banesa
75 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Aktash në rrugën Rexhep Mala afër Smart Center.
Banesa ndodhet në katin e 4-të (kati 3 i banimit) dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com