Detajet e Shpalljes

Banesë 75m2 me qira në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00570

Me qira 300.00€ - Banesa
75 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Qendër mbrapa Hotel Siriusit.
Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com