Detajet e Shpalljes

Banesë 77m2 me qira në Pejton. - Pejton - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 00682

Me qira 400.00€ - Banesa
77 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e PRIME GROUP. Banesa ndodhet në katin e 5-të, është tërësisht e mobiluar dhe posedon ngrohje me termokos. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim pasi ka çasje të shpejtë në qendër si dhe parking të mjaftueshëm rrugor.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com