Detajet e Shpalljes

Banesë 82m2 në shitje në Dardani. - Dardani - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 10560

Ne shitje 123,000.00€ - Banesa
82 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dardani afër shkollës “Dardania”. Banesa ndodhet në katin e 4-të, është tërësisht e mobiluar ,posedon ngrohje me termokos dhe parking të mjaftueshëm rrugor. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të mirë për banim pasi afër ka: Shkollën, Ambulantën, Park për fëmijë etj.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com