Detajet e Shpalljes

Banesë 82m2 në shitje te Qafa. - Qafa - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 10510

Ne shitje 100,000.00€ - Banesa
82 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa ka 42m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 82m2. Banesa gjendet te Qafa në rrugën UCK, përballë Raiffeisen Bank. Banesa ndodhet në katin e 5-të (nuk ka ashensor) dhe është e saporenovuar tërësisht me një investim me vlerë prej 20 000€.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com