Detajet e Shpalljes

Banesë 83m2 me qira te Qafa. - Qafa - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 00684

Me qira 800.00€ - Banesa
83 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet te Qafa përballë ambasadës Kroate. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm pasi ka afër dhe çasje të shpejtë në qendrën e qytetit.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com