Detajet e Shpalljes

Duplex Pent House 142m2 në shitje në Dragodan – Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

ID e Shpalljes : 10160

Ne shitje 195,000.00€ - Banesa
142 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune Shtyp

Duplex Pent House 142m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.
Banesa gjendet në kompleksin Tregtia C3 është tërësisht e mobiluar me mobilje të reja të një kualiteti të lartë dhe shije të veçantë, ka gjithsej 123m2 banim, 19m2 terasë dhe është në katin e VIII-të.
BANESA ËSHTË E LËSHUAR ME QIRA 1300Euro/muaj.
Banesa ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Terasë 19m2
1. WC
1. Koridor

Kati i II-të:
2. Dhoma gjumi (me mundësi zgjerimi në 3 dhoma gjumi)
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1. Biblotekë dhe hapësirë pune

Banesa gjithashtu posedon edhe GARAZHË, LIFT, KAMIN ME DRU, UJË 24/7 si dhe drita emergjente.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com