Detajet e Shpalljes

Hapsirë Afariste 300m2 me qira në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 20153

Me qira 2,500.00€ - Zyra dhe Lokale
300 m2 2 Banjo 5 Dhoma Pune Shtyp

Hapsira gjendet në Qendër në rrugën Agim Ramadani.
Zyrja ka gjithsej 300m2 të ndara në dy kate, kati 2 dhe 3. Zyrja posedon 5 Hapsira Pune, 2 WC, 2 Ballkona dhe ka ngorhje qëndrore, kondicioner dhe ndricim të lartë.
Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar, ka qasje shumë të lehtë dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi si: Administratë, Ordinancë, Zyre Programimi etj.

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com