Detajet e Shpalljes

Lokal 345m2 me qira te Rruga B. - Rruga B - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 40185

Me qira 2,700.00€ - Zyra dhe Lokale
345 m2 3 Banjo Shtyp

Lokali gjendet në rrugën B, afër maxi 24h me pamje nga rruga kryesore. Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka hyrje perpara dhe mbrapa si dhe hapsirë të mjaftueshme për parking. Lokali ndodhet në një lokacion shumë të pershtatshëm, gjithashtu posedon nxemje me termokos. Lokali mund te shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme afariste si: Restaurant, ordinancë, zyre etj.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com