Detajet e Shpalljes

Banesë – Penthouse 184m2 me qira në Dragodan – Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 00683

Me qira 1,500.00€ - Banesa
184 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Penthouse gjendet në Dragodan te “Viva Fresh”. Penthouse ndodhet në katin e 8-të, ka gjithsej 2 kate me hapsira të mëdha, është tërësisht e mobiluar ,posedon ngrohje me rrymë dhe kondicioner si dhe garazhë. Penthouse ndodhet në një lokacion shumë të mirë banimi, ku ka pamje nga pjesa kryesore e qytetit dhe ndriçim të lartë natyral në të dyja katet.
Penthouse ka këtë renditje:
-Kati i 1-rë:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes(njëra me Banjo)
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

-Kati I 2-të:
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com