Detajet e Shpalljes

Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 10450

Ne shitje 140,000.00€ - Banesa
110.7 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banes gjendet në Dragodan në kompleksin e Tregtisë.
Banesa shiten të dyja bashkë, ndodhen në katin e 2-të ngjitur me njëra tjetrën dhe mund të bashkohen. Banesat janë tërësisht të mobiluara, kanë ndricim natyral, pamje nga rruga kryesore dhe mbrapa si dhe posedojnë 2 Grazha.
Banesat mund të shiten edhe pa garazha.
Banesat kanë këtë renditje:
| 2 Sallona
| 2 Kuzhina
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 2 Ballkona
| 2 Garazha

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com