Detajet e Shpalljes

Shtëpi 230m2 me qira në Lagjen NIC. - Lagjja Nic - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30119

Me qira 1,000.00€ - Shtepi
230 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Shtëpia gjendet në Lagjen NIC në Qagllavicë.
Shtëpia posedon gjithsej 2 kate plus nënkulmin dhe garazhën. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka oborr, ngrohje qëndrore, thithëse me sistem qëndror, kamin dhe sistem të sigurisë me alarm dhe kamera.
Shtëpia ka këtë renditje:
– Kati i përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC

– Kati i 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

– Nënkulmi:
| 1 Dhomë të Fjetjes

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com