Detajet e Shpalljes

Shtëpi luksoze 262m2 me qira në Marigona Residence. - Marigona Residence - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30101

Me qira 1,000.00€ - Shtepi
262 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, lagje kjo me standarde të larta duke ofruar kushte shumë të mira për banim.
Shtëpia ka dy kate plus bodrumin dhe është tërësisht e mobiluar me një investim modern.
Shtëpia ka këtë renditje:
– Bodrumi:
|1 Sallë (mund të shfrytëzohet për rekreacion apo fitnes)
|1 Banjo

– Kati përdhesë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me Tryezari
|1 Dhomë pune

– Kati i 1-rë:
|3 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
|2 Banjo

Harta e shpalljes
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com