Detajet e Shpalljes

Zyre 70m2 me qira në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 20170

Me qira 490.00€ - Zyra dhe Lokale
70 m2 1 Banjo 3 Dhoma Pune Shtyp

Zyrja gjendet në Qendër, rruga Agim Ramadani përballë Hotel Siriusit.
Zyrja ndodhet në katin e 1-rë, posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe ka këto hapsira: 3 Hapsira Pune (njëra me mini kuzhinë), 1 Banjo dhe 1 Ballkon.
Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zyre, ordinancë etj, dhe ka pamje nga rruga kryesore.

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com