Ballkon

Filtro sipas:  

Banesë 64m2 me qira në Pejton.

Me qira
340.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuat nga “NARTEL Center”. Banesa ndodhet në katin e 10-të dhe është tërësisht e mobiluar. Banese pozicionohet shumë…

Me detajisht
64 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 70.76m2 në shitje në Emshir.

Ne shitje
59,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Emshir te banesat e llesnes kompleksi “Blerti”. Banesa ka një lokacion mjaftë të përshtatshëm dhe të qetë për banim, afër ka shkollën,…

Me detajisht
70.76 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 51.47m2 në shitje në Emshir.

Ne shitje
44,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Emshir te banesat e llesnes kompleksi “Blerti” në katin e 4-të. Banesa ka një lokacion mjaftë të përshtatshëm dhe të qetë për…

Me detajisht
51.47 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 115m2 me qira në Qendër.

Me qira
800.00€ - Banesa

Banesa ndodhet në Qendër përball “Che bar” në katin e 1-rë te banesat e aeroportit. Banesa ndodhet në një lokacion përfekt në qendër. Banesa posedon…

Me detajisht
115 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 60m2 me qira në Ulpianë.

Me qira
350.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Ulpianë përballë shkollës “Hasan Prishtina”. Banesa ndodhet në katin e 2-të, është tërësishtë e mobiluar dhe posedon ngrohje me Termokos. Banesa gjendet…

Me detajisht
60 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 73m2 me qira në Qendër.

Me qira
300.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Qendër afër “Hotel Sirius” në katin e 5-të. Banesa ndodhet në një lokacion perfekt në qendër, ku afër ka shkollën, parkun, qendrën…

Me detajisht
73 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com