Ballkon

Filtro sipas:  

Banesë 89.7m2 me qira te Mati 1.

Me qira
500.00€ - Banesa

Banesa gjendet te Mati 1 në Kompleksin “Arseko” në katin e 9-të, dhe ka casje direkte nga rruga A, rruga B dhe rruga C. Banesa…

Me detajisht
89.7 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Banesë 89.7m2 në shitje te Mati 1.

Ne shitje
80,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet te Mati 1 në Kompleksin “Arseko” në katin e 9-të, dhe ka casje direkte nga rruga A, rruga B dhe rruga C. Kompleksi…

Me detajisht
89.7 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Banesë 93.1m2 në shitje te Rruga C.

Ne shitje
65,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet te Rruga C në kompleksin e ndërtuar nga “HIG” në katin e 11-të. Objekti plotëson të gjitha kushtet per jetesë pasi ofron: Hapsira…

Me detajisht
93.1 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com