Ballkon

Filtro sipas:  

Objekt 550m2 me qira në Veternik.

Me qira
1,200.00€ - Objekte Afariste

Objekti gjendet në Veternik afër restaurant “Puro”. Objekti ka gjithsej 3 kate, ka hyrje në tri anë, parking për 10 vetura para objektit si dhe…

Me detajisht
550 m2 4 Banjo

Banesë 89m2 në shitje në Lakrishte.

Ne shitje
80,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Lakrishte te banesat e Shqipërisë. Banesa ndodhet në katin e 8-të, është tërësisht e mobiluar, posedon ngrohje qëndrore me Termokos, ashensor fuksional…

Me detajisht
89 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 91.66m2 në shitje te Prishtina e Re.

Ne shitje
78,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet te Prishtina e Re afër objektit “Vëllezërit Asllani” në kompleksin e “ACG-së”. Kompleksi “ACG” është duke u ndërtuar me cilësi të lartë, ndodhet…

Me detajisht
91.66 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Banesë 136.82m2 në shitje te Rruga C.

Ne shitje
- Banesa

Banesa gjendet te Rruga C në objektin e ndërtuar nga “Kawa Group”. Banesa ndodhet në katin e 7-të, posedon ngrohje me rrymë, ashensorë si dhe…

Me detajisht
136.82 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Banesë 112m2 në shitje në Rrugën C

Ne shitje
- Banesa

Banesa gjendet në Rrugën C në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group”. Banesa ndodhet në katin e 8-të me pamje nga të dy-ja anët. Banesa…

Me detajisht
112 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com