Garazhe – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Garazhe

Filtro sipas:  

Shtëpi 210m2 me #QIRA në Veternik.

Me qira
1,200.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa fakulltetit “Rezonanca”, ndodhet në 3.5 Ari truall dhe ka 2 kate. Shtëpia posedon ngrohje qendrore me rrymë “Vailant”, rezervuar për…

Me detajisht
210 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune

Banesë/Zyre 92m2 me #QIRA te Mati 1

Me qira
350.00€ - Banesa

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 në kompleksin e ndërtuar nga “Cima Construction” në katin e 8-të. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm…

Me detajisht
92 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 64m2 me qira në Pejton – Prime.

Me qira
400.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuar nga “PRIME Group”. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ndriçim të lartë…

Me detajisht
64 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Shtëpi 300m2 në #SHITJE në Lagjen Gjinaj.

Ne shitje
80,000.00€ - Shtepi

Shtëpija ka gjithësej 3 kate, bodrumin dhe garazhën. Shtëpija është tërësishtë e mobiluar dhe ka ngrohje me rrymë. Shtëpija ndodhet në një lokacion të përshtatshëm…

Me detajisht
300 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese

Banesë 87.8m² në #SHITJE te Mati 1.

Ne shitje
79,000.00€ - Banesa

Banesa ndodhet në Mati 1 mbrapa “Royal Mall” në katin e 3-të. Banesa posedon ngrohje qendrore me termokos dhe ka fletë poseduese. Banesa është tërësisht…

Me detajisht
87 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Shtëpi 270m2 Ne #SHITJE Në Fushë Kosovë

Ne shitje
330,000.00€ - Shtepi

Shtëpija gjendet në 2.87 Ari truall në Kolovicë ka gjithësej 2 kate, posedon oborr dhe garazhë. Shtëpija është tërësishtë e mobiluar me mobile moderne, ka…

Me detajisht
270 m2 5 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com