Garazhe

Filtro sipas:  

Shtëpi 170m2 në #SHITJE në Kodrën e Trimave.

Ne shitje
140,000.00€ - Shtepi

Shtëpija gjendet në Kodrën e Trimave dhe ndodhet në 4 Ari truall. Shtëpija është 1 katëshe, posedon oborr, bodrum dhe garazhë. Shtëpija është tërësisht e…

Me detajisht
170 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 1 Garazha

Banesë 80.5m² në #SHITJE te Mati 1.

Ne shitje
75,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet te Mati 1 afër rrugës Nue Perlleshi, në kompleksin e ndërtuar nga kompania “Ndërtimi A”. Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë, ashensorë dhe…

Me detajisht
80.5 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha

Shtëpi 250m2 me #QIRA në Sofali.

Me qira
2,500.00€ - Shtepi

Shtëpija ndodhet në Sofali dhe ka 250m2 hapësire banimi me 4 ari hapësire oborri. Shtëpia ka një investim shumë cilësorë, dhe është e mobiluar me…

Me detajisht
250 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Dhoma PuneFletë Poseduese

Banesë 100m2 me #QIRA në Emshir – Kalabri.

Me qira
500.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Emshir afër ‘’Hotel Nartel’’. Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe është tërësisht e mobiluar me mobilje të kualitetit të lartë. Banesa…

Me detajisht
100 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha

Banesë 84m2 në #SHITJE te Mati 1 – Kodrina.

Ne shitje
71,000.00€ - Banesa

Banesa ka 84m2 neto ose 108.8m2 bruto dhe gjendet te Mati 1 në lagjen “Kodrina”. Lagjja “Kodrina” është duke u ndërtuar nga kompania “Tregtia” me…

Me detajisht
84 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com