Garazhe – Page 2 – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Garazhe

Filtro sipas:  

Banesë 49m2 me #QIRA në Lagjën e Spitalit

Me qira
250.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit në rrugën “Muharrem Fejza” në katin e 1-rë. Banesa është tërësishtë e mobiluar,, posedon ngrohje qëndrore me rrymë, parking…

Me detajisht
49 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 1 Garazha

Shtëpi 350m2 në #SHITJE në Veternik.

Ne shitje
180,000.00€ - Shtepi

Ofrohen 4 shtëpi në shitje në Veternik afër “Step Sport Center”. Shtëpitë kanë 2.90 – 3.40 Ari truall dhe gjenden në një lokacion shumë të…

Me detajisht
350 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha

Banesë 129m2 në #SHITJE në Lagjen e Spitalit.

Ne shitje
105,000.00€ - Banesa

Banesa ka fletë poseduese dhe ndodhet në Lagjen e Spitalit në rrugën ‘’Muharrem Fejza’’ në kompleksin e ndërtuar nga 4A Pika. Banesa ndodhet në një…

Me detajisht
129 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese

Banesë 40m2 në #SHITJE te Santea

Ne shitje
80,000.00€ - Banesa

Banesa posedon ngrohje qëndrore me termokos, hyrje me qip, interfon, parking rrugor të mjaftueshëm, shkollën afër. Banesa ndodhet në një pozicion shumë të përshtatshëm pasi…

Me detajisht
40 m2 1 BanjoFletë Poseduese

Banesë 106m2 në #SHITJE te Santea

Ne shitje
212,000.00€ - Banesa

Banesa posedon ngrohje qëndrore me termokos, lift funksional, hyrje me qip, interfon, parking rrugor të mjaftueshëm, shkollën afër. Banesa ndodhet në një pozicion shumë të…

Me detajisht
106 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com