Kondicioner – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Kondicioner

Filtro sipas:  

Lokal 100m² me QIRA në Bregun e Diellit.

Me qira
1,000€ - Zyra dhe Lokale

Lokali me sipërfaqe prej 100m² gjendet në Bregun e Diellit në objektin 4A Pika. Lokali posedon 1 hapësirë pune, 1 banjo, ndriçim natyral, sistem të…

Me detajisht
100 m2 1 Banjo 1 Dhoma Pune

Shtëpi 210m² me QIRA në Velani.

Me qira
1,400€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në lagjen Velania në rrugën “Dëshmorët e Marecit”. Shtëpia ka gjithsej dy kate dhe është tërësisht e mobiluar me mobile te reja dhe…

Me detajisht
210 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Lokal 212m2 me QIRA te Rruga B.

E leshuar
1,600€ - Zyra dhe Lokale

Lokali ndodhet në Rrugën B mbrapa “Sarajevës”. Lokali ka gjithsej dy kate ku ka 6 hapësira pune, recepcionin dhe 2 banjo. Lokali posedon vendparkim, kondicioner,…

Me detajisht
212 m2 2 Banjo 6 Dhoma Pune

Shtëpi 800m2 në SHITJE në Dragodan.

Ne shitje
450,000€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Dragodan afër “Furra Shekulli” dhe është gjithsej 4 katshe. Shtëpia ka sistem të ngrohjes me pelet dhe naftë si dhe gjendet në…

Me detajisht
800 m2 5 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 1 Garazha
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com