Kopsht – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Kopsht

Filtro sipas:  

Shtëpi 410m2 në #SHITJE në Çagllavicë.

Ne shitje
300,000.00€ - Shtepi

Shtëpija gjendet në “Lagjen Okra”. Shtëpija ndodhet në 4.27 ari truall dhe është e ndërtuar me kualitet të lartë dhe arkitekturë moderne. Shtëpija ka ngrohje…

Me detajisht
410 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 BanjoFletë Poseduese

Shtëpi 210m2 me #QIRA në Veternik.

Me qira
1,200.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa fakulltetit “Rezonanca”, ndodhet në 3.5 Ari truall dhe ka 2 kate. Shtëpia posedon ngrohje qendrore me rrymë “Vailant”, rezervuar për…

Me detajisht
210 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune

Banesë 75m2 në #SHITJE në Velani.

Ne shitje
45,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Velani.. Banesa ndodhet në katin e 4-të më pamje nga qyteti. Banesa posedon lift, mirmbajtje të objektit, ngrohe qëndrore me rrymë, park…

Me detajisht
75 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë/Zyre 92m2 me #QIRA te Mati 1

Me qira
350.00€ - Banesa

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 në kompleksin e ndërtuar nga “Cima Construction” në katin e 8-të. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm…

Me detajisht
92 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banese 45m2 me #QIRA ne Pejton – PRIME Group

Me qira
330.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuar nga “PRIME Group”. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ndriçim të lartë…

Me detajisht
45 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Shtëpi 75m2 me #QIRA në Lagjen Dodona.

Me qira
900.00€ - Shtepi

Kati i Shtëpisë gjendet afër teatrit Dodona në katin përdhesë. Shtëpija është tërësishtë e renovuar dhe mobiluar, posedon ngrohje me rrymë dhe terrasë të madhe.…

Me detajisht
75 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com