Nxemje qendrore

Filtro sipas:  

Banesë 97m2 me qira në Aktash.

Me qira
450.00€ - Banesa

Banesa gjendet në lagjen Aktash në kompleksi PRISHTINA STARS, mbrapa Meridian Express dhe afër Shkollës Fillore “Naim Frashëri”. Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe…

Me detajisht
97 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Objekt 6500m2 me qira në Çagllavicë.

Me qira
- Objekte Afariste

Objekti gjendet në Çagllavicë afër zyreve të “TEB Bank”. Objekti është i ndërtuar më cilësi të lartë ndërtimi, posedon gjithsej 5 kate plus nënkulmin ku…

Me detajisht
6500 m2
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com