Nxemje qendrore

Filtro sipas:  

Banesë 120m2 me qira në Aktash.

Me qira
400.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Aktash afër OSBE-së. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa ka ndricim të lartë natyral dhe ngrohje…

Me detajisht
120 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 99.41m2 Në Shitje Në Emshir.

Ne shitje
80,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Emshir në objektin e ndërtuar nga “Llesna”, ndodhet në katin e 7-të. Është e ndërtuar me cilësi të lartë, ka pamje ne…

Me detajisht
99.41 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Lokal 294m2 me qira në Emshir.

Me qira
2,000.00€ - Zyra dhe Lokale

Lokali gjendet në Emshir afër kompleksit “Riera” në rrugë kryesore. Lokali posedon gjithsej 3 hapsira të mëdha të cilat mund të ndryshohen sipas kërkesës, 1…

Me detajisht
294 m2 1 Banjo

Shtëpi 174m2 me qira në Lagjen Marigona.

Me qira
- Shtepi

Shtëpia ndodhet në lagjën “Marigona Residence”, lagje kjo e cila ofron kushte shumë të mira banimi. Shtëpia ka gjithsej 2 kate, posedon ndriqim të lartë…

Me detajisht
174 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Banesë 110m² me qira në Dardani.

Me qira
500.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Dardani në rrugën Ilaz Kodra afër “Viva Fresh Store”. Banesa ndodhet në katin e 5-të, ka nxemje qëndrore me Termokos dhe është…

Me detajisht
110 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Dhoma Pune

Lokal 261m2 me qira në Bregun e Diellit.

Me qira
1,000.00€ - Zyra dhe Lokale

Lokali gjendet në Bregun e Diellit afër “Anaderm”. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithsej 4 hapësira pune (të cilat mund të ndryshohen sipas…

Me detajisht
261 m2 2 Banjo 4 Dhoma Pune
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com