Nxemje qendrore – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Nxemje qendrore

Filtro sipas:  

Objekt 340m² me QIRA në lagjen Pejton.

Me qira
2,990€ - Objekte Afariste

Objekt 340m² me QIRA në lagjen Pejton. Objekti gjendet në lagjen Pejton në 7 Ari oborr, duke përfshirë bodrumin, katin përdhesë dhe katin e parë,…

Me detajisht
340 m2 3 Banjo 12 Dhoma PuneFletë Poseduese

Zyre 68m² me QIRA te Prishtina e Re.

Me qira
400€ - Zyra dhe Lokale

Zyrja gjendet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga “VG Construction” afër “Pallatit të Drejtësisë”. Zyrja posedon 3 hapësira pune dhe 1 banjo,…

Me detajisht
68 m2 1 Banjo 3 Dhoma Pune

Shtëpi 515m² në SHITJE në Velani.

Ne shitje
- Shtepi

Shtëpia me sipërfaqe prej 515m² në 4.75 Ari tokë ndodhet në Velani afër Shtëpisë së Rugovës. Ka orientim nga të gjitha anët dhe etazhitet B+P+2.…

Me detajisht
6 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha

Banesë 110m² me QIRA në Emshir – Kalabri.

Me qira
550€ - Banesa

Banesa gjendet në Emshir afër “Roof Bistro” dhe ndodhet në katin e 3-të. Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë, garazhë, ashensorë, klimë dhe është tërësisht…

Me detajisht
110 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com