Nxemje qendrore

Filtro sipas:  

Shtëpi 320m2 me qira në lagjen Qëndresa.

Me qira
1,150.00€ - Shtepi

Shtëpi 320m2 me qira në lagjen Qëndresa. Shtëpia gjendet afër BAU Market në lagjen Qëndresa dhe është mirë mobiluar. Shtëpia ka gjithsej 4 kate dhe…

Me detajisht
320 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 Banjo

Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan.

Me qira
1,000.00€ - Shtepi

Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan. Shtëpia gjendet afër Pompës së benzinës dhe është afër rrugës kryesore. Shtëpia është dy katëshe dhe ka këtë…

Me detajisht
300 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha

Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC.

Ne shitje
168,000.00€ - Shtepi

Shiten shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 ARI tokë. Shtëpia ka 210m2 ku në katin…

Me detajisht
210 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com