Oxhak – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Oxhak

Filtro sipas:  

Shtëpi 163m2 në #SHITJE në Zllatar

Ne shitje
160,000.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në 11.88 Ari në Zllatar dhe është 2 katshe. Shtëpia ka një lokacion mjaftë të përshtatshëm dhe të qetë për banim, Shtëpia ka…

Me detajisht
163 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 1 Garazha

Objekt 2,000m2 me #QIRA në Dragodan/Arbëri

Me qira
6,000.00€ - Objekte Afariste

Objekti ndodhet në Dragodan/Arbëri dhe ka 5 kate. Objekti posedon gjithsej 29 hapësira pune, ngrohje qëndrore me naftë dhe hapësirë parkimi për 20 vetura. Objekti…

Me detajisht
2000 m2 6 Banjo 20 Garazha 29 Dhoma Pune

Shtëpi 200m2 në #SHITJE në Lagjen Qëndresa.

Ne shitje
180,000.00€ - Shtepi

Shtëpija ndodhet në 2.65 Ari truall dhe gjendet në Lagjen Qendresa afër Bau Market-it. Shtëpija ka gjithsej dy kate, garazhën dhe shitet tërësisht e mobiluar.…

Me detajisht
200 m2 4 Dhoma te fjetjes 1 Garazha 2 Dhoma Pune

Shtëpi 260m2 me #Qira në Gërmi.

Me qira
1,200.00€ - Shtepi

Shtëpija ndodhet në Gërmi mbrapa Universitetit “AUK”. Shtëpija ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim. Shtëpija posedon oborr të rregulluar,…

Me detajisht
260 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha 3 Dhoma Pune

Shtëpi 120m2 në #SHITJE në Dardani

Ne shitje
320,000.00€ - Shtepi

Shtëpija gjendet në 0.5 Ari truall në Dardani përball ”Dardhës”. Shtëpija ka gjithësej 2 kate dhe posedon ngrohje qëndore me termokos. Shtëpija ndodhet në një…

Me detajisht
120 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com