Parking privat

Filtro sipas:  

Shtëpi 174m2 me qira në Lagjen Marigona.

Me qira
- Shtepi

Shtëpia ndodhet në lagjën “Marigona Residence”, lagje kjo e cila ofron kushte shumë të mira banimi. Shtëpia ka gjithsej 2 kate, posedon ndriqim të lartë…

Me detajisht
174 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Lokal 261m2 me qira në Bregun e Diellit.

Me qira
1,000.00€ - Zyra dhe Lokale

Lokali gjendet në Bregun e Diellit afër “Anaderm”. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithsej 4 hapësira pune (të cilat mund të ndryshohen sipas…

Me detajisht
261 m2 2 Banjo 4 Dhoma Pune

Banesë ekskluzive 87m2 në shitje në Emshir.

Ne shitje
73,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Emshir në objektin e ndërtuar nga “Pozhegu Brothers”, ka një dizajn modern dhe ndodhet në katin e 8-të. Është e ndërtuar me…

Me detajisht
87 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese

Shtëpi 160m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.

Ne shitje
200,000.00€ - Shtepi

Shtëpija ka fletë poseduese dhe ndodhet në 1.60 ari truall. Shtëpija gjendet në lagjën e muhaxherëve afër bustit ‘’Isa Kastrati ’’. Shtëpija ndodhet në një…

Me detajisht
160 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese

Lokal 100m2 me qira në Emshir.

Me qira
700.00€ - Zyra dhe Lokale

Lokali ndodhet në Emshir në rrugën ”Shefqet Shkupi”. Lokali ka 100m2 hapësirë brenda dhe 50m2 terasë dhe posedon 1 banjo, parking privat, ngrohje nëntokësore dhe…

Me detajisht
100 m2 1 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com