Parking rrugor

Filtro sipas:  

Zyre 140m2 me qira në Qendër.

Me qira
700.00€ - Zyra dhe Lokale

Zyrja gjendet në Qendër, mbrapa Hotel Siriusit dhe përballë Albi Market. Zyrja ndodhet në katin e 1-rë, posedon edhe nënkulmin dhe është tërësisht e renovuar…

Me detajisht
140 m2 1 Banjo

Banesë 100m2 në shitje në Ulpianë

Ne shitje
250,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Ulpianë në rr.”Dëshmorët e Kombit”. Banesa ndodhet në katin e 1-rë me pamje nga rruga kryesore, është tërësisht e renovuar dhe gjendet…

Me detajisht
100 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 4 Dhoma PuneFletë Poseduese

Lokal 270m2 me qira te Rruga C.

Me qira
2,200.00€ - Zyra dhe Lokale

Lokali gjendet te Rruga C afër “Spar Market” në katin përdhesë. Lokacioni I lokalit është I përkryer për veprimtari të ndryshme biznesi. Lokali posedon 4…

Me detajisht
270 m2 4 Dhoma Pune

Banesë 90m2 në shitje te Mati 1.

Ne shitje
79,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën “Muharrem Fejza” në katin e 2-të. Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të qetë për banim nga ana…

Me detajisht
90 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 92m2 në shitje te Mati 1.

Ne shitje
72,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet te Mati 1 përballë shkollës “Mileniumi i tretë”. Ky objekt është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel” me një investim të lartë duke…

Me detajisht
92 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Banesë 117m2 me qira në lagjën e Muhaxherëve

Me qira
650.00€ - Banesa

Banesa gjendet në lagjën e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”. Banesa ndodhet në katin e 10-të dhe është tërësisht e mobiluar me një investim…

Me detajisht
117 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 2 Garazha
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com