Parking rrugor

Filtro sipas:  

Banesë 95m2 në shitje te Qafa.

Ne shitje
114,000.00€ - Banesa

Banesa gjendet te Qafa në kompleksin “Milenium”. Banesa ndodhet në katin e 5-të, është e pabanuar më parë dhe ka pamje të bukur nga Stadiumi…

Me detajisht
95 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Banesë 120m2 me qira në Pejton.

Me qira
700.00€ - Banesa

Banesa gjendet në Pejton në Rr. Justiniani afër Doner Tatlises. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa posedon kondicioner dhe…

Me detajisht
120 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com