Parking rrugor

Filtro sipas:  

Banesë 90m2 me qira te Qafa.

Me qira
500.00€ - Banesa

Banesë 90m2 me qira te Qafa. Banesa gjendet përballe furrës Bakery dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dhoma…

Me detajisht
90 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese

Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.

Ne shitje
120,000.00€ - Banesa

Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare. Banesa gjendet në lagjen Bregu I diellit, afër Qendrës Tregtare dhe Sh.F. Ismail Qemaili, dhe është në katin…

Me detajisht
81 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese

Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik.

Ne shitje
280,000.00€ - Shtepi

Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik. Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Marktet. Shtëpia ka gjithsej 8 ari truall, është 2 katëshe B+P+1+nënkulm,…

Me detajisht
385 m2 5 Dhoma te fjetjes 5 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma PuneFletë Poseduese

Banesë 80m2 me qira në Qendër te Kino ABC.

Me qira
450.00€ - Banesa

Banesë 80m2 me qira në Qendër te Kino ABC. Banesa gjendet në rrugën Rexhep Luci, afër KINEMASË ABC, është tërëisht e mobiluar dhe është në…

Me detajisht
80 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com