Pushimore – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Pushimore

Filtro sipas:  

Shtëpi 515m² në SHITJE në Velani.

Ne shitje
- Shtepi

Shtëpia me sipërfaqe prej 515m² në 4.75 Ari tokë ndodhet në Velani afër Shtëpisë së Rugovës. Ka orientim nga të gjitha anët dhe etazhitet B+P+2.…

Me detajisht
6 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese

Shtëpi 190m2 në SHITJE te Parku i Qytetit.

Ne shitje
250,000€ - Shtepi

Shtëpia ka fletë poseduese dhe gjendet te Parku i Qytetit në rrugën “Shaip Kamberi”. Shtëpia ndodhet në 3.60 Ari truall. Shtëpia gjendet në një lokacion…

Me detajisht
190 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese

Shtëpi 220m2 në SHITJE në Rrugen e Bledit.

Ne shitje
250,000€ - Shtepi

Shtëpia ndodhet në rrugën e Bledit afër “EuroMax Market”. Shtëpia ka gjithsej dy kate dhe gjendet në 13 Ari truall. Shtëpia është tërësisht e mobiluar…

Me detajisht
220 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese

Banesë 80m² në SHITJE në Velipojë.

Ne shitje
84,000€ - Banesa

Banesa gjendet në Velipojë në kompleksin “Grand Europa Resort” dhe është tërësisht e mobiluar me shije moderne. Kompleksi është i ndërtuar me cilësi të lartë…

Me detajisht
80 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Objekt 400m2 me QIRA në Hajvali.

Me qira
1,500€ - Objekte Afariste

Objekti ndodhet në Hajvali afër spitalit “Sante Plus”. Objekti gjendet në rrugën kryesore dhe ka gjithsej dy kate, kati përdhesë ku ka 220m2 lokale dhe…

Me detajisht
400 m2 2 Banjo 20 Garazha 7 Dhoma Pune
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com