Tarrace Kulmi

Filtro sipas:  

Lokal 33m2 me qira në Lagjen e Muhaxherëve.

Me qira
300.00€ - Zyra dhe Lokale

Lokali gjendet në Lagjen e Muhaxherëve afër Ambasadës së Zvicrrës në rrugë kryesore. Lokacioni I lokalit është I përshtatshëm për veprimatari të ndryshme biznesi, posedon…

Me detajisht
33 m2 1 Dhoma Pune

Shtëpi luksoze 700m2 në shitje në Veternik

- Shtepi

Shtëpia ka fletë poseduese dhe gjendet në Veternik mbrapa “Grand-Store”. Shtëpia ndodhet në 9 Ari truall. Shtëpia është ndërtuar në vitin 2011 me pllake masive…

Me detajisht
700 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 6 Garazha 1 Dhoma PuneFletë Poseduese

Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje në Veternik

Ne shitje
680,000.00€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një stil të…

Me detajisht
700 m2 4 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 1 Garazha 2 Dhoma PuneFletë Poseduese
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com