Banesa 110m² në SHITJE te Parku i Qytetit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesa 110m² në SHITJE te Parku i Qytetit. - Parku i Qytetit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

ID e Shpalljes : 72945

Ne shitje 132,000€ - Banesa
110 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe prej 110m² ndodhet te Parku i Qytetit afër Life Fitnes. Ka orientim verilindje dhe është tërësisht e renovuar me kualitet të lartë duke përfshirë dyert, dritaret me xhama treshtresor për katër stinët dhe laminat të klasit të parë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe gjithashtu posedon dhe ashensor.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|2 Ballkone

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com