Banesa 57.5m2 në #SHITJE në Veternik tek Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesa 57.5m2 në #SHITJE në Veternik tek Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 11497

Ne shitje 52,000.00€ - Banesa
57.5 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesat gjendet në rr.Behar Begolli në Veternik tek Prishtina e re, në objektin e ndërtuar nga kompania “Art engineering”.

Objekti është ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi dhe ka pamje nga lindja, duke ofruar kushte shumë të mira për banim me hapësira të përbashkëta, parkingje të mjaftueshme, gjelbërim, mirëmbajtje si dhe çasje shumë të lehtë në rrugët kryesore etj.
*Në çmim përfshihet edhe garazha

Banesat ofrohen në katin e 3-të, 4-të dhe 5-të.

Banesat posedojnë këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com