Banesa 73m2 në shitje në Qendër. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesa 73m2 në shitje në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 10995

Ne shitje 70,000.00€ - Banesa
73 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjëndet në Qendër, në rrugën “Tringë Smajli” mbrapa Siriusit. Banesa ndodhet në katin e 8-të, posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe kondicioner.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 1 Dhomë të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com