Banesa në SHITJE në Lagjen e Spitalit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesa në SHITJE në Lagjen e Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 1 (1438)
  • 2 (1405)
  • 22 (18)
  • resize photos (55)

ID e Shpalljes : 94759

Ne shitje - Banesa

Ofrohen për shitje banesa me sipërfaqe të ndryshme, të cilat ndodhen në Lagjen e Spitalit, në kompleksin Loni&Ala Sh.p.k, me sipërfaqe dy banesa 127.3m², një banesë 67.48m² dhe një banesë 76.82m².
Janë në ndërtim e sipër, të cilat pritet të përfundojnë në Qershor të vitit 2023, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, nga një dhomë të gjumit deri në tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet, një depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes do ta kenë me energji elektrike.
Kanë lokacion shumë të përshtatshëm për banim, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.
Çmimi është 1,100€ për m².

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com